Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70739
Stary 22.06.2015, 19:25
Panie prezesie Gaszyński, po dzisiejszej konferencji widzę że w dalszym ciągu Wisła tonie, co prawda spodziewałem się że będziemy walczyli o utrzymanie w kolejnym sezonie ale nie sądziłem że już przed startem sami stawiamy się na pozycji outsidera. Panie Prezesie proszę odpowiedzieć na pytanie sobie a potem kibicom ilu piłkarzy odeszło z drużyny (w większości zawodnicy grający bądź ocierający się o pierwszą 11-stkę). 4 transfery przy obecnych brakach kadrowych może robić drużyna I-ligowa jak widać Pan już nas na tym poziomie widzi. Nie czarujmy się, z pewnością nie przyjdą zawodnicy mogący podnieść jakoś tej drużyny bo trudno przypuszczać by zawodnik I-ligowego zespołu mógł zastąpić Bośniaka w środku pola.
Odpowiedz cytując