|
Odnosząc się do obaw o brak defensywnego pomocnika- właśnie Termalica klepnęła Babiarza. Nie mówię, że to wirtuoz ale na pewno zawodnik gwarantujący solidny ligowy poziom. I drugi powód do zaniepokojenia, że ściągamy zagraniczne odpady. Nie lepiej poszukać na własnym podwórku ?
|