wislakrakow124 napisał(a):

Ilu zawodników chcecie pozyskać jeszcze w obecnym oknie transferowym?
- Naszym celem było pozyskanie 4 zawodników, mamy Tomka Cywkę, jeszcze trzech. Taka liczba powinna pozwolić nam, by na odpowiednim poziomie grać do kolejnego okienka. A czas ten pozwoli nam złapać oddech w realizacji zobowiązań w stosunku do naszych byłych piłkarzy. Musimy się z tego wywiązać.
Wywiad z Prezesem z przegladu:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...041,1,727.html
|
I dzisiejsza konferencja :
Cytat:
|
Jesteśmy mocno zaawansowani, jeżeli chodzi o pozyskanie dwóch dodatkowych zawodników. Jeden z nich będzie w już środę w Krakowie. Warunki indywidualnego kontraktu mamy z nim uzgodnione, pozostaje kwestia badań lekarskich i złożenia podpisu na umowie. Z trzecim zawodnikiem do drugiej linii rozmowy są również mocno zaawansowane i niewykluczone, że jeszcze w w tym tygodniu będę mógł go Państwu zaprezentować
|