Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70737
Stary 22.06.2015, 18:46
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Ilu zawodników chcecie pozyskać jeszcze w obecnym oknie transferowym?

- Naszym celem było pozyskanie 4 zawodników, mamy Tomka Cywkę, jeszcze trzech. Taka liczba powinna pozwolić nam, by na odpowiednim poziomie grać do kolejnego okienka. A czas ten pozwoli nam złapać oddech w realizacji zobowiązań w stosunku do naszych byłych piłkarzy. Musimy się z tego wywiązać.

Wywiad z Prezesem z przegladu:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...041,1,727.html
I dzisiejsza konferencja :
Cytat:
Jesteśmy mocno zaawansowani, jeżeli chodzi o pozyskanie dwóch dodatkowych zawodników. Jeden z nich będzie w już środę w Krakowie. Warunki indywidualnego kontraktu mamy z nim uzgodnione, pozostaje kwestia badań lekarskich i złożenia podpisu na umowie. Z trzecim zawodnikiem do drugiej linii rozmowy są również mocno zaawansowane i niewykluczone, że jeszcze w w tym tygodniu będę mógł go Państwu zaprezentować
Odpowiedz cytując