|
Cywka na konferencji mowil ze gral na kazdej pozycji w pomocy na def tez.
Dotychczas grałem w linii pomocy i na boku i w środku. Gdy wychodzisz trójką w środku, to jest duża wymienność pozycji i grałem zarówno pomocnika ofensywnego i defensywnego, więc tutaj nie ma problemu. Schodziłem też ze skrzydła do środka i strzelałem bramki. Wszystkie pozycje w pomocy obsadzałem. Tak grałem w Anglii i mam nadzieję, że sobie poradzę - mówił piłkarz.
Ostatnio edytowane przez wislakrakow124 : 22.06.2015 o godz. 18:25.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|