wislakrakow124 napisał(a):

|
Stepinskiego chyba Prezes nie wlicza do tych transferow. Cywka bedzie na defensywnym gral.
|
Cywka całe życie grał na lewym skrzydle lub na pozycji ofensywnego pomocnika, a na forum już któraś osoba chce z niego zrobić defensywnego.
MOŻE z braku laku (Uryga, Boguski, Jankowski), Moskal będzie improwizował, jednak jest to co najwyżej gdybanie.
Za strefą Wisły: Oprócz Handzlika w treningu pierwszej drużyny z młodych udział wzięli Mateusz Zając, Kujawa, Szywacz, Mordec oraz Gulczyński.
Na konferencji Gaszyński bardzo liczył (w dalszym ciągu), że Tomek Zając przedłuży z nami kontrakt, pytanie czemu nie było go na treningu?