TRZEBINIAnin napisał(a):

Czyli już wszystko jasne, przyjdą/przyszli: Cywka + 2 pomocników (na 99% Popović i Crivellaro) + napastnik (nowy lub Stępiński)
Szkoda że upadła(?) sprawa Chrapka, przeraża mnie myśl grania na DP Urygą lub Boguskim..
|
3 ofensywnych plus być może 4 zawodnik...