Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
nairda116
Senior Member
Od: 12.2013
Offline
#
70722
22.06.2015, 14:56
63.5 Kg
napisał(a):
Mraz wyladuje chyba w Piascie.
Widac ze obronca na te chwile w Wisle to nie jest priorytet...
Widać że w Wiśle nie ma kasy. Do czego to doszło żeby nawet Piast i Termalica dawały więcej...
nairda116
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nairda116
Znajdź inne posty napisane przez nairda116