Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70719
Stary 22.06.2015, 12:23
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
(nonsens w kilkudziesięciu słowach)
Zatrważająca logika + wyjątkowa infantylność, dobrze że jest funkcja ignorowania, od razu lżej.

Na temat: Mraz mnie słabo przekonuje. Wiek taki, że już go raczej nie sprzedamy. Umiejętności średnie, statystyki względnie niezłe plus ta aferka. Popović natomiast to powinno być fajne wzmocnienie, widziałem go w paru meczach i śmiem twierdzić, że może sprawić, że o Semirze nikt nie wspomni. Może, nie musi. Podoba mi się też, mimo wszystko, stanowcze podejście do juniorów. Parę lat temu holowaliśmy grajków do np. 23 roku życia, mówiąc "młody jest, jeszcze się wyrobi", a potem odchodzili po cichu.
Ostatnio edytowane przez filemon : 22.06.2015 o godz. 12:28.
Odpowiedz cytując