filemon napisał(a):

|
Porozmawiamy jak posiądziesz umiejętność czytania. Napisałem, że mają pełną (przeliteruję: p-e-ł-n-ą) kadrę. I tylko tyle, widzę, że masz dysfunkcję, ale wyceluj swoje ślepaki gdzie indziej.
|
A kimze ty jestes, zeby oceniac czyjas interpretacje.Wypisujesz jakies brednie od wczoraj,bo sam masz umysl kijanki.Twoich wad i brakow nie bede wymienial, bo do wieczora by czasu nie starczylo.Wymadrzasz sie na forum a pojecia o pilce nie masz.My tez mamy pelna kadre jak wrzucimy 5 mlodych bedzie 20, polowa ich kadry nie ma nawet wyceny na transfermarkt.