63.5 Kg napisał(a):

Przejebane ,spadniemy...
Na kogo mecze będziesz wtedy chodzil,straszna sprawa...
|
Nie wiem jak Popovic ale Mraz z tego co pamietam mial jedna z najwyzszych not w lidze dla lewego obroncy. Ten mlody pewnie idzie to za worek pilek i ma byc na poczatek do rezerw.