Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70716
Stary 22.06.2015, 12:11
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Przejebane ,spadniemy...
Na kogo mecze będziesz wtedy chodzil,straszna sprawa...
Nie wiem jak Popovic ale Mraz z tego co pamietam mial jedna z najwyzszych not w lidze dla lewego obroncy. Ten mlody pewnie idzie to za worek pilek i ma byc na poczatek do rezerw.
Odpowiedz cytując