Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70705
Stary 22.06.2015, 09:34
Panowie sytuacja jest jaka jest Prezes Gaszyński w wywiadzie dla PS powiedział wprost, że sztab pionu sportowego ocenił, że większość naszych Mistrzów CLJ nie przekroczy poziomu 1 ligi w najbliższym czasie, więc decyzja została podjęta jaka została.

Bardziej interesujące jest to, że podobno mają młodsi (czyli zakładam, że chłopaki z CLJ z tego sezonu) pojawiać się na treningach w 1 zespole, co przy jakichkolwiek problemach ze składem może powodować, że w końcu jakiś 17-18 latek może trochę pogra końcówki. Bo jak Prezes mówi, polityka innych klubów go zaciekawiła i chce iść tą drogą.
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując