Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70704
Stary 22.06.2015, 09:17
filemon napisał(a):Wyświetl post
Haha, ładnie odlatujesz.
Wiedziałem, że tak pobredzisz trzy po trzy i w końcu nic nie powiesz, strasznie słabiutki jesteś

"Wisła daje x, Chrobry daje 1,6x, zespół zagraniczny np. 3x", rozumiem, że to w Twojej bystrości może być trudne, ale chyba widać... Litości... że Chrobry dał więcej niż Wisła? A wybrał zagranicę, bo najkorzystniej.

Chryste, ale to przykre. Mój pies by to zrozumiał trzy posty temu, a Ty dalej zero.

trzymaj się
Nie chce mi się wracać do początku dyskusji oraz tezy, której bronisz pisząc, że Wisła za Zająca więcej dać nie może. Warto, jednak zaznaczyć, iż stwierdzenie to można odczytać na dwa sposoby.

Po pierwsze, może oznaczać, że nie daje, bo jej nie stać. Po drugie, iż nie daje, bo nie chce. W tym drugim przypadku nie jest to dowód na nic, a jedynie przejaw rozsądnej polityki. Najwyraźniej Wisła uznała, że Zając może zagrać, jeśli w ogóle, za paczkę papierosów i więcej nie warto. Bardzo rozsądne podejście. W końcu.
Odpowiedz cytując