Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70702
Stary 22.06.2015, 07:45
emjot napisał(a):Wyświetl post
wolfu i s1mone wytłumaczyli ładnie to co mógłbym napisać
zresztą tak myślę że szkoda na to klawiatury
żyj sobie chłopie w swoim oszczerczym świecie i w przeświadczeniu że Chrobry przebił Wisłę
a Zając i tak wyjeżdża zagramanicę
paradne
i bez odbioru
No wlasnie wytlumaczyles pieknie ze jak ktos daje wiecej to nie daje wiecej.Dziwna logika na tym forum
Odpowiedz cytując