emjot napisał(a):

wolfu i s1mone wytłumaczyli ładnie to co mógłbym napisać
zresztą tak myślę że szkoda na to klawiatury
żyj sobie chłopie w swoim oszczerczym świecie i w przeświadczeniu że Chrobry przebił Wisłę
a Zając i tak wyjeżdża zagramanicę 
paradne
i bez odbioru
|
No wlasnie wytlumaczyles pieknie ze jak ktos daje wiecej to nie daje wiecej.Dziwna logika na tym forum