wolfu napisał(a):

|
Liczymy każdy grosz, każdy transfer/przedłużenie kontraktu jest pewnie analizowane dziesiątki razy, toteż nie mają zamiaru ryzykować z Zającem, który może wypalić lub nie. Jeśli okaże się, że zastał się z umiejętnościami, to przecież nikt im za to nie zwróci.. W pełni popieram, nie ma co przepłacać za młodzież.
|
Wreszcie jakiś głos rozsądku w zalewie wakacyjnych pierdoł.
Skończyły się czasy gdy byle łamagom piłkarskim płaciliśmy krocie. Bo oni i ich menago twierdzili, że są najlepsi i w pojedynkę wygrają wszystko. Taka polityka spowodowała, że jesteśmy w miejscu w jakim jesteśmy - w czarnej dupie.
Obecnie priorytetem jest spłacenie zaległości i ustabilizowanie sytuacji - czytaj płacenie na czas.
Wbrew ogólnej rozpaczy uważam, że przy odpowiednim podejściu zarządu obecna sytuacja może nam wyjść w dłuższej perspektywie na dobre. A patrząc na dotychczasowe poczynania widać, że działamy rozważnie. Nie stać nas na Stilica - nie będziemy przepłacać, do widzenia. Nie widzimy potencjału w nieopierzonym gówniarzu, który jeszcze prosto kopnąć nie potrafi - do widzenia. Starzy piłkarze z podejrzewam wysokimi kontraktami - Dudka, Garguła, żegnamy bez żalu.
Można zbudować drużynę na graczach, którym się gdzieś nie powiodło, którzy mają kartę w ręce, którzy są za free. Wystarczy popatrzeć na Białystok.