Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70693
Stary 21.06.2015, 23:23
filemon- oczywiscie, ze nie musi.Co nie zmienia faktu, ze twoje sugestie, ze ta druzyna jest mistrzem, to placi regularnie, i ma dobra kadre, wcale nie musza miec racji bytu.Sa mistrzem fatalnej ligi, ktora stoi na poziomie naszej I, to ze tam zdobyli mistrzostwo to nie znaczy ze taka Termalica by im nie wbila 3-0.Z ta ich kadra.Ja wiem, ze ranking sie zmienia, ale tutaj jasno widac, ze to jedna z najslabszych lig zarejestrowana w uefie.Skoro odrzucil ich oferte, to wnioskuje, ze lepsza ma z Wisly, albo jeszcze ktos z nim rozmawia.Chociaz jezeli gosc jedzie na rozmowy do sarajewa, to moge zalozyc, ze powazne finansowo kluby raczej o niego nie zabiegaja.Napisalem o ich lidze 4 sort, bo jest slabsza i biedniejsza, infrastrukturalnie daleko cofnieta od naszej, i tego chyba nie bedziesz negowal.Dlatego jezeli te oferty beda podobne, to jest duza szansa ze przyjdzie tutaj.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 21.06.2015 o godz. 23:27.
Odpowiedz cytując