Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70692
Stary 21.06.2015, 23:05
emjot napisał(a):Wyświetl post
ty chyba nie wiesz co piszesz
o umiejętności czytania ze zrozumieniem to już zupełnie nie mówię

jakie kurna oszczerstwa
idź spać chłopie bo coś Ci się bredzić zaczyna
To mi wytlumacz, chetnie sie dowiem. Na razie zamiast swoich "faktów" jedziesz z oszczerstwami, ktorych jak widze nawet znaczenia nie rozumiesz.
Dala Wisla Zajacowi propozycje niskich zarobkow? Dala.
Dal Chrobry wyzsza, ktorej Wisla dac nie moze? Dal.
Tez bym chcial zeby bylo inaczej. Chyba ze Twoim zdaniem jest - to smialo, podziel sie.

Kolege od "wakacji" pozdrawiam i zycze udanych wraz z kolegami z klasy A powaznie, to daleki jestem od czarnowidztwa, a jedynie, czego nie umie pojac MichaelMyers, zwracam uwage, ze (potencjalny) Vukcevic majac do wyboru Wisle i Sarajewo, wcale nie musi wybrac Wisly, tylko dlatego ze liga jest silniejsza czy zarobki ma niewiele wyzsze (acz mniej realne).
Ostatnio edytowane przez filemon : 21.06.2015 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując