emjot napisał(a):

a w jakich to licytacjach przebił nas Chrobry?
bo chyba nie o Zająca?
bo jeśli chodzi o Kościelniaka to Wisła go sama odpuściła...
więc... może tak trzymajmy się faktów a nie twórzmy ich na poczekaniu
i bez sensu
|
No wlasnie Zajaca, ktoremu zaproponowali wiecej niz Wisla = przebili w licytacji. Inna sprawa ze i tak najpewniej pojdzie gdzies poza Polske. Trzymaj sie faktow, a nie rzucaj oszczerstwami.