To nie jest liga slaba,slaba jest nasza za tamta sa tylko dzikie pola, granie w takiej lidze to jest juz upadek.To, ze placa to twoje spekulacje, a ich kadra nie wyglada na powazna na transfermarkt.Zaden zespol od nich nie gra nawet w fazie grupowej LE, graja co najwyzej w el do el.Ich liga znajduje sie w towarzystwie Lichtensteinu, sam sobie zobacz.W d mam co oni mysla,skad maja niby wiedziec, kto tu odszedl,logiczny wniosek jest taki, ze jak odrzucil ich propozycje to dali mu gorsza.Sam czytaj ze zrozumieniem.
http://blog.kalendarz-kibica.pl/2015...ing-uefa-2016/