MichaelMyers napisał(a):

|
Nie porownoj zarobkow w lidze polskiej z bosniacka, zreszta skoro negocjowali ze Stilicem kilka razy, to chyba jakas kase na jeden powazny kontrakt maja.Polska liga w rankingu uefa 19, bosnia 37.Nie przesadzaj.Jego interesuje kto mu wiecej zaplaci.
|
*porównuj
Proponuję naukę czytania ze zrozumieniem. Napisałem tylko i wyłącznie, że w Sarajewie mogą myśleć analogicznie. Bo mogą. Oni przynajmniej płacą na czas, mają pełną kadrę, grają w pucharach i ma stamtąd bliżej do domu.
Plus dodatkowe wyróżnienie ode mnie za wniosek logiczny: mają słabszą ligę = nie mogą mu dać więcej hajsu niż my. Brawo
