Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70683
Stary 21.06.2015, 21:58
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Nie porownoj zarobkow w lidze polskiej z bosniacka, zreszta skoro negocjowali ze Stilicem kilka razy, to chyba jakas kase na jeden powazny kontrakt maja.Polska liga w rankingu uefa 19, bosnia 37.Nie przesadzaj.Jego interesuje kto mu wiecej zaplaci.
*porównuj
Proponuję naukę czytania ze zrozumieniem. Napisałem tylko i wyłącznie, że w Sarajewie mogą myśleć analogicznie. Bo mogą. Oni przynajmniej płacą na czas, mają pełną kadrę, grają w pucharach i ma stamtąd bliżej do domu.
Plus dodatkowe wyróżnienie ode mnie za wniosek logiczny: mają słabszą ligę = nie mogą mu dać więcej hajsu niż my. Brawo
Odpowiedz cytując