Moje białostockie ziomki kpią po całości z ostatnich inicjatyw ministerialnych Kopaczki. Mały konkurs na ministra?
http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie...1434549653.jpg
A co do Kukiza - jakkolwiek ten jego ruch będzie się zwał, pewne struktury wsparcia będą potrzebne. No i, jeśli rzeczywiście wejdzie do parlamentu z poparciem > 20 %, zdolność koalicyjna będzie mile widziana. Beata Szydło - uważam że dobry ruch. A reszta "wyjdzie w praniu i trzepaniu" na jesieni.