MichaelMyers napisał(a):

|
Jeszcze nie podpisal.Jakies FK Sarajevo to chyba jestesmy w stanie przelicytowac, to jest liga 4 sortu.To, ze graja w pucharach nic nie znaczy, jak jedna runde el przejda to bedzie sukces.
|
Tymczasem w Sarajewie:
"Ponoć gada tez z Wisla Kraków. To jest liga 5 sortu, ogór na ogórze. Oni nawet na miejsce pucharowe sie nie zalapali, zreszta tak jak prawie od 5 lat. W dodatku sa w glebokim kryzysie i spierdzielilo im niemal pol kadry. Ich bysmy nie przelicytowali?"