Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70681
Stary 21.06.2015, 21:13
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nie podpisal.Jakies FK Sarajevo to chyba jestesmy w stanie przelicytowac, to jest liga 4 sortu.To, ze graja w pucharach nic nie znaczy, jak jedna runde el przejda to bedzie sukces.
Tymczasem w Sarajewie:
"Ponoć gada tez z Wisla Kraków. To jest liga 5 sortu, ogór na ogórze. Oni nawet na miejsce pucharowe sie nie zalapali, zreszta tak jak prawie od 5 lat. W dodatku sa w glebokim kryzysie i spierdzielilo im niemal pol kadry. Ich bysmy nie przelicytowali?"
Odpowiedz cytując