piotek napisał(a):

|
W sensie zaorać i od IV ligi?
|
Chodziło mi bardziej o aby klubem sterował ktoś, kto miałby zapał i taka cheć zmiany czegoś na lepsze. Pieniądze są ważne, ale jak widać wyrzucane na lewo i prawo nie dają stałych efektów tylko chwilowe. Niestey u Cupiała brakuje takiego długofalowego planu, cierpliwości. Mam nadzieje, ze Cupiał może w końcu zacznie robić coś z głową

, choć cieżko to wierzyć widząc ostatnie 16 lat.