Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9721
Stary 21.06.2015, 21:02
piotek napisał(a):Wyświetl post
W sensie zaorać i od IV ligi?
Chodziło mi bardziej o aby klubem sterował ktoś, kto miałby zapał i taka cheć zmiany czegoś na lepsze. Pieniądze są ważne, ale jak widać wyrzucane na lewo i prawo nie dają stałych efektów tylko chwilowe. Niestey u Cupiała brakuje takiego długofalowego planu, cierpliwości. Mam nadzieje, ze Cupiał może w końcu zacznie robić coś z głową , choć cieżko to wierzyć widząc ostatnie 16 lat.
Odpowiedz cytując