|
Ja się Zającowi nie dziwie. Wisła traktuje wychowanków na tyle nędznie, że można się dziwić, że jeszcze jakikolwiek jest w naszym klubie.
Wisła to miłość, dla tych chłopaków też. Samą miłością jednak się nie wykarmisz.
Poza tym sami się prosiliśmy o taki a nie inny rozwój sytuacji, jak można wysyłać kogoś na wypożyczenie, w momencie gdy kończy mu się kontrakt!
|