Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70679
Stary 21.06.2015, 20:49
Ja się Zającowi nie dziwie. Wisła traktuje wychowanków na tyle nędznie, że można się dziwić, że jeszcze jakikolwiek jest w naszym klubie.

Wisła to miłość, dla tych chłopaków też. Samą miłością jednak się nie wykarmisz.

Poza tym sami się prosiliśmy o taki a nie inny rozwój sytuacji, jak można wysyłać kogoś na wypożyczenie, w momencie gdy kończy mu się kontrakt!
Odpowiedz cytując