Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
Od: 11.2013
Offline
#
70668
21.06.2015, 18:31
panowie każdy patrzy tylko i wyłącznie kasy po to ci chłopcy grają w piłkę żeby zarabiać jeśli proponują im lepszą kasę niech sobie idą nie ma ludzi nie zastąpionych
piotrband
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrband
Znajdź inne posty napisane przez piotrband