|
ja tez uwazam ze swiat stanal na glowie i sie dzieciakom w tylkach poprzewracalo , dziwie sie tylko Zajacowi ze nie widzi swojej szansy w tym roku - przeciez (narazie) konkurencje ma marna - tylko mega cienkiego i kulawego Pawla i Boguskiego - dla Niego to idealny rok zeby sie zaprezentowac pilkarskiej polsce i wypromowac .... niewiem w ktorym e-klasowym zespole mialby mniejsza konkurencje w napadzie ...pewnie kolejny gowniarz skonczy w jakis katowicach albo Nowym Saczu
|