Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70662
Stary 21.06.2015, 17:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mógłbyś oprzeć na faktach to rzekome "eldorado" dla młodych w Wiśle? Za Smudy młodzi w Wiśle nie grali i za Moskala również. A to że mamy braki kadrowe? Znajdziemy bezrobotnego studenta w Rumunii albo Portugalii i już po kłopocie. Po co nam jakieś Zające czy inni. My wiemy swoje. Niech lansują młodych w Lechu czy Legii i zarabiają kasę. My się nie zniżamy do takich rozwiązań... lepiej żeby Zdzisek do Portugalii pojechał i się opalił. Po co zwiedzać niższe ligi w Polsce.
Dlatego Moskal jest taki ważny, to on może zadecydować, że chce naszych z niższych lig zamiast kotów w worku z zagranicy. Ale ważniejsze jest to, że moim zdaniem potrafi takiego z niższej ligi szybko nauczyć grać. Jeżeli młody będzie ambitny i będzie chciał się uczyć. Poziom naszej ligi jest tak słaby, że wystarczy mieć siłę biegać żeby nie odstawać. Dlatego Zając strzela sobie w kolano bo on wracając do Wisły mógłby w krótkim czasie zadomowić się w składzie i mieć szansę ugrać coś ponad stan, a tylko wtedy wartość zawodników wzrasta.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując