filemon napisał(a):

No nieźle to on ma w głowie.
Skoro benzyna to taki problem, to niech jedzie z np. Boguskim. A mieszkanie to chyba ma jak pół bazy w Myślenicach, że mu 500zł przy około 5.000zł pensji zostawałoby. Ile ma dostać za to, że kiedyś może być piłkarzem? 10 tysięcy? No bądźmy poważni.
|
A za co będzie się rozbijał po klubach w Krakowie?