kicur napisał(a):

|
"Wisła zaproponowała Tomkowi Zającowi taką pensję, że po odjęciu kosztów za wynajem mieszkania i za benzyne na dojazdy do Myślenic zostałoby mu na życie około 500 zł miesięcznie." No nieźle :/
|
No nieźle to on ma w głowie.
Skoro benzyna to taki problem, to niech jedzie z np. Boguskim. A mieszkanie to chyba ma jak pół bazy w Myślenicach, że mu 500zł przy około 5.000zł pensji zostawałoby. Ile ma dostać za to, że kiedyś może być piłkarzem? 10 tysięcy? No bądźmy poważni.