|
Dziwicie sie Zajacowi, a kto by wolal pracowac za 5 tys miesiecznie niz np15.Tak samo bylo z Dudka, zresza nikt nie chce podpisać z nami umowy, nawet Stjepanovic czy Barrientos, nie wypada zarzucac glupoty komus,skoro nie wiadomo jakie kontrakty im proponuja.W Wisle mozna sie wypromowac tak samo jak w Ruchu czy Łęcznej,niestety takie czasy.Zajac byl gwiazda w juniorach, ale to jest pilka podworkowa w porownaniu z liga.Stolarski tez mial umiejetnosci, ale bez miesni i wzrostu sobie nie poradzil.
|