Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 21.06.2015, 12:03
Cytat:
Statystyki...

W ubiegłym roku projekty ogólnomiejskie, które załapały się do realizacji dostały 5298 - 55855 punktów, ale system głosowania był trochę inny, bo dawało się 1-5 punktów, czyli odpowiednio przeliczając 1060 - 11171 głosów z maksymalną ilością punktów.

W tym roku można dać max. 3 punkty, ale pewnie i głosujących może być więcej, bo sprawa budżetu obywatelskiego jest już trochę bardziej rozreklamowana.

Tak, czy inaczej jak nie zbierzemy ponad 10 tys. głosów za 3 punkty (które powinny zapewnić realizację), to będzie wstyd.

Mam wrażenie, że o sprawie jest trochę cicho. Tutaj ledwie kilka wpisów. Na głównej stronie TWSD ani słowa o rozpoczęciu głosowania.

Można by też wrzucić tutaj ankietę, gdzie głosy oddawałyby osoby, które już oddały swój głos na projekt z informacją za ile punktów (3, 2, 1). Oczywiście nie byłby to pełny obraz, ale dawałby trochę pojęcia, na ile głosów możemy minimum liczyć. Mogło by to też pomóc, w "nakręcaniu" ludzi na ten temat.

No i trzeba namawiać Rodzinę i znajomych.

Jeśli jest założony w tej sprawie jakiś profil na mediach społecznościowych, to niech ktoś wrzuci linka, żeby każdy mógł sprawę "rozreklamować"...

pozdr

OSC.N.
Taka ankieta to byłaby super sprawa-podziała to zapewne mobilizująco.

Głosować, głosować
Odpowiedz cytując