Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
10444
21.06.2015, 11:17
manson777
napisał(a):
a fujjjjjjj
ty nie jesteś glamour
nie jesteś trendy, a Dariusz się lubi odświeżyć po męczącym truchtaniu po boisku a ty...
jak tak można
prawdziwy kibol
jest szansa że Dariusz zaprowadzi glamurowy porządek w szatni leszka
Ja tam przywykłem do tego że po meczu się idzie pod prysznic a nie na manicure
Ale co ja tam wiem, zacofany jestem. Przecież teraz z dziewczyną na randkę to powinno chodzić się do salonu piękności, a nie do kina
Reserve
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reserve
Znajdź inne posty napisane przez Reserve