Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17464
Stary 21.06.2015, 10:58
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiesz roznicy - Pawel strzelil tyle bramek a powinien duzo wiecej ..... p oprostu jest lajdos i tyle ...osobiscie juz w niego nie wierze ( choc bardzo szanuje) , po prostu nie trawie napastnikow chimerycznych jak P. B . no sory ....dla mnie Pawel jest jak Semir ....1 mecz genialny i nastepne 3-4 mega cienkie ........ wybacz gosciu - mi to nie pasuje , mam ogromny sentyment do Pawla ale niestety nie teraz , teraz w tej biedzie jaka jest na R 22 potrzebny jest napastnik ktory wyjkorzysta 1 na 3 sytuacje a nie jak Pawel 2- na 40 !!!!!!! ....niewiem , moze to moj blad ale widze w mlodym Zajaczku zalazek franka ....to tylko moje zdanie ...sory , w cos trzeba wierzyc
Paweł odkąd wrócił rozegrał 68 spotkań ligowych, strzelił w nich 32 gole... Obyś szybko doczekał się zawodnika, który będzie potrafił być tak "chimeryczny".
Odpowiedz cytując