AntyMod napisał(a):

|
nie rozumiesz roznicy - Pawel strzelil tyle bramek a powinien duzo wiecej ..... p oprostu jest lajdos i tyle ...osobiscie juz w niego nie wierze ( choc bardzo szanuje) , po prostu nie trawie napastnikow chimerycznych jak P. B . no sory ....dla mnie Pawel jest jak Semir ....1 mecz genialny i nastepne 3-4 mega cienkie ........ wybacz gosciu - mi to nie pasuje , mam ogromny sentyment do Pawla ale niestety nie teraz , teraz w tej biedzie jaka jest na R 22 potrzebny jest napastnik ktory wyjkorzysta 1 na 3 sytuacje a nie jak Pawel 2- na 40 !!!!!!! ....niewiem , moze to moj blad ale widze w mlodym Zajaczku zalazek franka ....to tylko moje zdanie ...sory , w cos trzeba wierzyc
|
Paweł odkąd wrócił rozegrał 68 spotkań ligowych, strzelił w nich 32 gole... Obyś szybko doczekał się zawodnika, który będzie potrafił być tak "chimeryczny".