|
Nazwiska łączone z Wisłą powodują na mojej twarzy uśmiech. Podstawowym problemem Wisły od kilku sezonów jest brak wartościowych skrzydłowych i drugiego napastnika. Odeszło od nas wielu piłkarzy. Pomysł zatrudnia zawodników po 25 roku życia z niższych lig uważam za błędny. Trudno w warunkach Polski myśleć o rozwoju takich grajków. Co do Mraza, wysoka tyczka, zero atutów piłkarskich.
|