Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70635
Stary 21.06.2015, 09:58
Ktoś na TT pisał, że Sadlok o ile wyjdziemy z kryzysu szykowany jest na długoletniego podstawowego ŚO, zastępującego powoli Głowę (już w tym sezonie). Jako, że jest to strategia długofalowa to u nas w klubie nie ma prawa bytu, ale jeśli to prawda to faktycznie, Mraz szykowany jest na LO.
Odpowiedz cytując