|
Ktoś na TT pisał, że Sadlok o ile wyjdziemy z kryzysu szykowany jest na długoletniego podstawowego ŚO, zastępującego powoli Głowę (już w tym sezonie). Jako, że jest to strategia długofalowa to u nas w klubie nie ma prawa bytu, ale jeśli to prawda to faktycznie, Mraz szykowany jest na LO.
|