Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mari339
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2007
Offline
#
70634
21.06.2015, 09:46
AYALA
napisał(a):
Mraz pewnie jest szykowany na wypadek odejścia Sadloka.Słowak jak pamiętam to grał na lewej obronie.
Z tego co słyszałem to Mraz ma grać na lewej, a Sadlok na środku.
mari339
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mari339
Znajdź inne posty napisane przez mari339