Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70633
Stary 21.06.2015, 09:45
Moze Mraz bedzie gral na def pom? albo Sadlok.Sadlok gra czesto na srodku tez nie zostaniemy z dwoma doswiadczonymi obroncami tylko Glowacki-Guzmics.Zreszta co tu gadac o kims kogo nie ma.Moze wogole chodzi o kogos innego.Na TT dziennikarze juz z 10 nazwisk pisali o tym kto przychodzi.Poczekajmy kto to bedzie bo zapiszemy 5 stron i sie okaze ze to sciema.
Odpowiedz cytując