Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9718
Stary 21.06.2015, 09:33
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ja to niestety przyszlosc widze tak:
a). degradacja przy zielonym stoliku (brak licencji za dlugi)
b). degradacja na boisku
c). bankructwo SSA

Ja nie wiem czy w tym klubie moze być normalnie. Koncze wlasnie ksiazke Migi... i juz sam nie wiem co o tym wszystkim myslec. Skoro na przestrzeni lat nie udalo się wykorzystać potencjału i tej mody na wisłe to jak to ma nagle stać teraz (chodzi mi np o sponsora) ? Caly czas cos jest nie tak, albo sprzedają nawazniejszych piłkarzy tuz przed LM, albo są jakies wewnetrzne ukłday albo dopadają nas kontuzje. Moze rzeczywiscie trzeba zacząć nowe rozdanie ?
Odpowiedz cytując