Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70628
Stary 21.06.2015, 05:06
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze mówisz ma niezłe dośrodkowanie i to jego duży atut

Warto dać mu szanse np. kontraktem 1+2 lub coś w tym stylu

Jest też uniwersalny bo może zagrać zarówno na LO jak i LP
Ja bym powiedzial, ze to ofensywny obronca, pomoc to nie jest dobre miejsce dla niego.W kazdym razie gra na lewej stronie obrony a na tej pozycje jest deficyt w polsce, Jezeli Sadlok musi grac na srodku, Burliga na LO nie za bardzo sobie radzi.Moze sie przydac, tylko nie wiem jakie kontrakty chca dac tym pilkarzom, najlepiej roczne z opcja przedluzenia.Zreszta nie ma pewnosci ze chodzi wlasnie o nich, to jest info od dziennikarza z orange sport.W tej chwili jednak najbardziej potrzebujemy kreatywnych ofensywnych pilkarzy, powinno dojsc takich ze trzech najmniej,dwoch do pomocy i jeden do ataku.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 21.06.2015 o godz. 05:19.
Odpowiedz cytując