radek2323 napisał(a):

Masz swoje zdanie ok - rozumie. Piszesz że go bardzo szanujesz a post wyżej nazywasz cieniasem ..... Bez odbioru Pozdrawiam
To może Messi on ma 1 na 3 .... ale to chyba nie napastnik...:/
|
lapiesz mnie za slowka - ty naprawde myslisze ze szacunek to tylko i wylacznie tytuly i i losc bramek

sory- pasuje- nie chce byc prze-hujem netowym - dla mnie Pawel to zmierzch napastnika- wielki szacun za gre z Biala gwiadza na piersi - ale tez mega szyda z formy ktora ma i mial wczesniej ... dlatego pisze , przy obecnej mega cienjkiej syuacji Wisly Pawel powinienn grac z mlodym Zajacem na napastniku - co - bedzie - to bedzie - chyba gorzej byc nie moze ..... po prostu mysle ze trzba cos zmiebnic zeby sie w tym roku utrzymac w lidze ....najbardziej zaluje tych DZIECI TELEFONIKI ..... dla Was spadek to jak pogrzeb
