|
Brożek w 35 meczach strzelił 15bramek i miał 5 asyst pokaz mi napastnika w Legii, Lechu czy Lechii który ma więcej i za ile oni tam grają jeszcze napisz ... A ty nazywasz go cieniasem wstydz się AntyMod ! Myslisz że stać nas na kogoś lepszego od Pawła? Powodzenia w szukaniu.....
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|