radek2323 napisał(a):

|
Jovanović wirtuozem nie jest ale od Dudki napewno lepszy , pewnie że by się chciało kogoś innego tylko....kasa misiu kasa:/ zresztą on ma kontrakt do 06/2016 to odpada...
|
jovanovic jest salbszy od Dutki - tzn jest taki sam mega cienki i drewniany w ofensywie - ale Dutka nie lapal tyle kartek co ten rzeznik , a miec zawodnika ktory oslabia zespol kartkami w naszej sytuacji to masakra- przy nim Ostoja to dzentelmen ..... idealny bylby tutaj powrot Sobola .... ale to sc - fi niestety ....a Uryga to dla mnie kolejny transfer do Okocimskiego albo Stroz ...sorry