Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17457
Stary 20.06.2015, 23:48
gdzies wyczytalem ze priorytetem bedzie odbudowa 2 lini - jesli to prawda a nie kolejny wymysl pismakow w ezonie ogorkowym - to mam nadzieje ze Kazek zaryzykuje i wkoncu zagra klasycznym ustawieniem 1-4-4-2 - z cieniasem P.Brozkiem i mlodym Zajacem .... Misiek - Burliga- Gumis- Glowa - Sadlok - dziki - ? Cywka ? ? - Brozek - Zajac
Odpowiedz cytując