wolfy napisał(a):

Też mi się tak wydaje. Stilić jednak lepiej wyglądał, a na obu nas przecież nie było stać.
Ja nie wiem, czy ten cały Popeyović będzie potrafił tak wcelować w czwarty rząd krzesełek za bramką...
Wątpię :/
|
Rozumiem że masz na myśli Darka Dudke... Ale on to w 7 celował...