Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70619
Stary 20.06.2015, 17:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Gra Mraza mi się podobała i był to obok Cernycha jedyny piłkarz z Łęcznej którego chciałbym w Wiśle. O Popovicu nie mam zdania bo nie widziałem go w żadnym meczu. Wierzę jednak że tak jak Mraz może być wzmocnieniem.
Skąd info o Portugalczyku ? Bo mnie sie zdaje ze ta '2' to Popovic i Mraz. Mraz w Śląsku był pomocnikiem. Swoją droga, dobrze ze bedzie taki grajek. Ma gość charakter i podajecie do życia chyba nikt tu nie pamięta juz w jakich okolicznościach odszedł on ze Śląska... Ambrozjowe szaleństwo ;>
Odpowiedz cytując