Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17446
Stary 20.06.2015, 17:03
W kontekście naszych luk kadrowych - z Zawiszy brałbym Alvarinho. Jeszcze nie taki stary, może grać na of pomocniku i napastniku i świetnie strzela rzuty wolne więc nie odczulibyśmy tak braku Stilicia.

Mały problem, że na taki pomysł wpadło pewnie 3/4 ligi i jeszcze kilka klubów zagranicznych
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.06.2015 o godz. 17:06.
..
Odpowiedz cytując