W kontekście naszych luk kadrowych - z Zawiszy brałbym Alvarinho. Jeszcze nie taki stary, może grać na of pomocniku i napastniku i świetnie strzela rzuty wolne więc nie odczulibyśmy tak braku Stilicia.
Mały problem, że na taki pomysł wpadło pewnie 3/4 ligi i jeszcze kilka klubów zagranicznych
