spartan napisał(a):

|
Bardzo przepraszam ale to jest co najmniej dezinformacja. Jeśli "trawiasta" Wisła jest uzależniona w większym lub mniejszym stopniu, a wiemy że dużym, od sprzedanych biletów tak halowcy nie są w żaden sposób zależni od wpływów. Pytanie nadaje się do tematu "pytanie do skwk" a raczej pytaj Wesołego co stoi za taką decyzją? Względy finansowe? Tak... Czy zainteresowanie meczami? Nie sądzę. Czy sytuacja w TS Wisła? Tak...Czy sprawy w Zarządzie? Może ktoś wreszcie zechce mówić o tym co dzieje się w klubie otwarcie. Odejście L M-M dopiero otwiera worek z problemami, które zamiatane były pod dywan a ich posprzątanie zajmie mnóstwo czasu. Wiele wskazuje na to, że końca problemów zarówno TSW jak i TS SA nie widać
|
Z tego co wiem, to wszystko poszło o spór miedzy prezesem a zarządem. Wiadomo, oczywiście o grube pieniądze.
Próbowano coś ratować i był pomysł aby ulokować drużynę w Skawinie. Niestety klub się na to nie zgodził i sprawa upadła, sponsor się wycofał.