Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
butazango
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów
Offline
#
70606
20.06.2015, 14:47
AS82
napisał(a):
A co z napastnikiem ? Znów zostaniemy z jednym Brożkiem ?
Dokladnie. Potrzebny drugi napastnik, Pawel kilka bramek w sezonie strzeli, ale konkurent mu sie przyda.
butazango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do butazango
Znajdź inne posty napisane przez butazango