|
Jeśli DG77 ma faktycznie wpisaną kwotę odstępnego 2mln euro to nic tylko kibicowac mu żeby jak najlepiej wypadł w reprezentacji a nóż ktos się na niego skusi a wiadome co tyle kasy dało by teraz Wiśle.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|