Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70603
Stary 20.06.2015, 13:40
kicur napisał(a):Wyświetl post
Może czas po prostu zrobić jakiś protest w Myślenicach ? Pokazać swoje niezadowolenie. Na forum możemy się napinać a zarząd z Cupiałem będzie miał nas w dupie. Może czas na coś co przyniesie skutki ?

dobra mysl - moze odrazu podpalic Myslenice wraz z baza treningowa - a na pierwszym meczu z Gornikiem zrobic kartoniade z napisem Ś+P Wisla S S A , nawrzucac Bonkowi, pozdrowic Lysego Weza i opuscic trybuny w 19 min i 06 sek .... ....a tak na powaznie to naprawde wstrzymajmy sie do pierwszego meczu ..... cisza medialna ma ten plus ze w naszej lidze modne jest podbieranie zawodnikow- a niestety wiekszosc klubow ( wszystkie ? ) extraklasy spokojnie przebijaja Nasza oferte ...takie czasy nastaly niestety w zabawce Cupiala
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 20.06.2015 o godz. 13:45.
Odpowiedz cytując