kicur napisał(a):

|
Może czas po prostu zrobić jakiś protest w Myślenicach ? Pokazać swoje niezadowolenie. Na forum możemy się napinać a zarząd z Cupiałem będzie miał nas w dupie. Może czas na coś co przyniesie skutki ?
|
dobra mysl - moze odrazu podpalic Myslenice wraz z baza treningowa - a na pierwszym meczu z Gornikiem zrobic kartoniade z napisem Ś+P Wisla S S A , nawrzucac Bonkowi, pozdrowic Lysego Weza i opuscic trybuny w 19 min i 06 sek ....

....a tak na powaznie to naprawde wstrzymajmy sie do pierwszego meczu ..... cisza medialna ma ten plus ze w naszej lidze modne jest podbieranie zawodnikow- a niestety wiekszosc klubow ( wszystkie ?

) extraklasy spokojnie przebijaja Nasza oferte ...takie czasy nastaly niestety w zabawce Cupiala