http://natemat.pl/146143,bez-korwina...chu-narodowego
Cytat:
|
Nie udały się rozmowy przedstawicieli Pawła Kukiza z ludźmi Janusza Korwin-Mikkego, ale wiele wskazuje na to, że muzyk dobrze dogaduje się z narodowcami. Spotkał się z Arturem Zawiszą na imprezie organizowanej przez Marka Jakubiaka, kontrowersyjnego właściciela Browarów Regionalnych. Panowie rozmawiali o wspólnym starcie w wyborach parlamentarnych
|
Kukiz i Zawisza, będzie tragikomicznie.